Интернет-магазин для птицеводов

Книги по птицеводству, инкубационные яйца, молодняк домашней птицы

UA   RU
Книги по птицеводству

Насиджування у сільськогосподарської птиці та шляхи його попередження


(9 голосов)
 
Внутренний код (артикул): 0-0-017-60

Наличие на складе: нетУДК: 636.5: 612
H 12

Насиджування у сільськогосподарської птиці та шляхи його попередження: [метод. рекомендації] / Є. М. Білецький, Р. О. Кулібаба, О. В. Терещенко; ІП УААН. – Бірки. 2009. – 22 с.

Методичні рекомендації призначені для спеціалістів з відтворення птиці у промислових та фермерських господарствах, науково-дослідних установ біологічного та сільськогосподарського профілю, студентів зоотехнічних факультетів вищих учбових закладів.


ЗМІСТ

  1. ВСТУП
  2. ФЕНОМЕН НАСИДЖУВАННЯ
  3. НЕЙРОГУМОРАЛЬНА РЕГУЛЯЦІЯ НАСИДЖУВАННЯ
  4. МОРФОЛОГІЯ РЕПРОДУКТИВНОЇ СИСТЕМИ ПТИЦІ ПРИ ПРОЯВІ НАСИДЖУВАННЯ
  5. ПРИРОДНЕ НАСИДЖУВАННЯ 9 6.МЕТОДИ ПРИГНІЧЕННЯ НАСИДЖУВАННЯ
  6. МЕТОД ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРОЯВУ НАСИДЖУВАННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ПРЕПАРАТІВ ЦАФ-С та ЦАФ-Ф
  7. ВИСНОВКИ 16 9.СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ

ВСТУП

Насиджування у сільськогосподарської птиці для людини відіграє двояку роль. З однієї сторони, в присадибних, фермерських господарствах, де немає потреби у великій кількості молодняку природне насиджування під квочкою має велике значення, так як вивід молодняку зазвичай високий, пташенята знаходяться під захистом матері, яка їх зігріває і оберігає від дрібних хижаків (ворон, шулік, пацюків та ін.). Створення великих птахівничих господарств, інкубаторних парків призвело до того, що насиджування стало перешкодою для створення високопродуктивних порід птиці та одержання від неї максимального прибутку, так як птиця при прояві насиджування втрачає до 20% продуктивності – недоодержання племінних яєць, молодняку, м′яса. Тому нагально постає питання розробки методів попередження прояву насиджування. На жаль, існуючі методи зводяться не до попередження, а до пригнічення насиджування, так як маніпулюють з птицею, у якої насиджування вже знаходиться на певній фазі розвитку, в організмі вже включилася нейрогуморальна перебудова та почалася інволюція яйцепроводу та яєчника. Авторами розроблений та запропонований принципово новий метод попередження насиджування, який не викликає зміни фізіологічного стану, не призводить до стресу птиці. В даній роботі узагальнено дослідження, що проводились протягом 1992 – 1995 та 2006 – 2009 років в Інституті птахівництва УААН. Запропонований метод попередження насиджування захищений патентом України.


Написати розробнику


Оцените товар!

Отлично!

Хорошо

Средне

Плохо

Очень плохо


Поиск по ключевым фразам

Заказать рекламу на сайте для птицеводов >>>

Материалы

Сообщество ДЛЯ ПТИЦЕВОДОВ  в VIBER

Хозяйственно-полезные признаки кур и индеек селекции Института птицеводства НААН

Домашняя птица - Борки

ОНЛАЙН КАЛЬКУЛЯТОРЫ ДЛЯ ПТИЦЕВОДСТВА:

расчеты прибыли и экономической эффективности (откорм птицы на мясо, производство пищевых яиц, инкубация яиц птицы, нормирование кормов).Онлайн калькулятор по птицеводству

Домашнее птицеводство | Заметки частника