Интернет-магазин для птицеводов

Книги по птицеводству, инкубационные яйца, молодняк домашней птицы

UA   RU


(8 голосов)
 
Внутренний код (артикул): 0-0-011-60

Наличие на складе: нет  • Кормление птицы

УДК: 636.5.086.1

Рекомендації з використання цілого зерна злаків в комбікормах для птиці/ Братишко Н.І., Притуленко О.В., Гордієнко В.М., Клименко Т.Є./ Під редакцією Ю.О. Рябоконя.- Бірки, 2006.- 40 с.

Методичні рекомендації розраховані для практичного використання спеціалістами промислових і фермерських птахівничих господарств, комбікормових заводів.


ЗМІСТ

Вступ

  1. Якісні показники зернових кормів
  2. Зберігання фуражного зерна
  3. Біологічна безпека зерна
  4. Поживність зерна деяких злакових культур
  5. Антипоживні компоненти злакових
  6. Побічні продукти переробки зернових культур
  7. Способи підвищення поживності зернових кормів
  8. Розсипні комбікорми Використання цілого зерна в годівлі сільськогосподарської птиці
  9. Ефективність використання різних рівнів цілого зерна злаків у складі комбікормів для сільськогосподарської птиці

Додатоки

Перелік посилань


Вступ

Зерно є найціннішою частиною рослини, в якій природа сконцентрувала енергію, білок і все, що потрібно для розвитку нового життя, та надійно захистила його. Для сільськогосподарської птиці, як і для її далеких предків та диких птахів, зерно залишається основним компонентом раціону. Організм птиці досить добре пристосований для його перетравлення та засвоєння. На сучасному етапі розвитку промислового птахівництва практично все зерно проходить процес розмелювання перед змішуванням з білковими та мінеральними складовими комбікорму. При цьому на різних етапах технологічного ланцюжку частково втрачаються поживні речовини та змінюються харчові характеристики, властиві цілому зерну. Незважаючи на ряд переваг використання розмеленого зерна (руйнування захисної зернової оболонки, багатократне збільшення площі контакту з травними ферментами, більш рівномірне змішування з білковими складовими та біологічно активними речовинами), цілий ряд робіт свідчить про можливість і доцільність часткового використання цілого зерна в годівлі птиці, що дає змогу зменшити витрати енергії та втрати дрібної фракції зерна. При виробництві комбікормів особливо актуальними є питання підвищення якості та зниження питомих витрат, і в першу чергу енерговитрат. В той же час енерговитрати на виробництво комбікормів останнім часом різко зросли з причини підвищення вартості енергоресурсів. Важливе значення має і зменшення навантаження на дробарки, зменшення амортизаційних витрат, обсягів ремонтних робіт. Все це підвищує інтерес виробників до використання цілого зерна в годівлі птиці. Є різні технології приготування комбікормів з цілим зерном: і введення в суміш до грануляції, і після грануляції, і в розсипний комбікорм, що покращує його структуру при дрібному помелі. Особливо ефективним може бути застосування цілого зерна в разі приготування комбікормів в господарствах чи міжгосподарських комбікормових підприємствах. Введення частини не розмеленого зерна до складу розсипних комбікормів, чи як доповнення до БВД в умовах місцевого комбікормового заводу дає змогу зменшити витрати на розмелювання, звести до мінімуму втрати поживних речовин з пилоподібною фракцією і при цьому отримати показники продуктивності на рівні або ж вищі, ніж при використанні комбікормів з розмеленими зерновими компонентами. Успіх використання цілого зерна в годівлі птиці залежить від якості сировини та вибору оптимальних рівнів його вводу в конкретних умовах. В підвищенні ефективності такого використання і повинні допомогти спеціалістам дані методичні рекомендації.


Написати розробникам


Оцените товар!

Отлично!

Хорошо

Средне

Плохо

Очень плохо


Поиск по ключевым фразам

Заказать рекламу на сайте для птицеводов >>>

Материалы

Сообщество ДЛЯ ПТИЦЕВОДОВ  в VIBER

Хозяйственно-полезные признаки кур и индеек селекции Института птицеводства НААН

Домашняя птица - Борки

ОНЛАЙН КАЛЬКУЛЯТОРЫ ДЛЯ ПТИЦЕВОДСТВА:

расчеты прибыли и экономической эффективности (откорм птицы на мясо, производство пищевых яиц, инкубация яиц птицы, нормирование кормов).Онлайн калькулятор по птицеводству

Домашнее птицеводство | Заметки частника