Интернет-магазин для птицеводов

Книги по птицеводству, инкубационные яйца, молодняк домашней птицы

UA   RU


(15 голосов)
 
Внутренний код (артикул): 0-0-005-60

Наличие на складе: нет • Кормление птицы

УДК: 636.5.087.6

Рекомендації з використання в годівлі птиці комбікормів з частковою та повною заміною протеїну тваринного походження / Т. Є. Клименко, Н. І. Братишко, А. І. Горобець та ін.- Бірки, 2008. - 28 с.

Викладено основні положення успішного застосування в годівлі молодняка та яєчних курей раціонів з мінімальним вмістом тваринних білків, дана характеристика кормів та приведені рецепти комбікормів з частковою та повною заміною білків тваринного походження. Методичні рекомендації розраховані для практичного використання спеціалістами промислових і фермерських господарств, комбікормових заводів. Рекомендації можуть бути використані викладачами і студентами коледжів та вищих навчальних закладів зооінженерного профілю.


ЗМІСТ

ВСТУП

 1. Основні положення успішного використання раціонів з мінімальним вмістом тваринних білків
 2. Вік птиці
 3. Порода птиці
 4. Біологічна цінність протеїну.
 5. Енергетична забезпеченість
 6. Ферментні добавки.
 7. Контроль за станом птиці
 8. Основні принципи успішного застосування комбікормів зі зниженим вмістом тваринних білків
 9. Характеристика кормів для сільськогосподарської птиці
 10. Норми згодовування повнораціонних комбікормів з повною та частковою заміною тваринних білків молодняку яєчних курей
 11. Вміст поживних речовин у кормах для сільськогосподарської птиці, %
 12. Рецепти комбікормів з повною та частковою заміною тваринних кормів
 13. Використана література

ВСТУП

У птахівництві для забезпечення високої продуктивності сучасних кросів необхідні збалансовані по всіх поживних речовинах і енергії комбікорми. В той же час, дефіцит білкових кормів за даними ФАО сягає більш як 20 млн. т і стабільно збільшується. Особливу проблему становлять корми тваринного походження. Постійне підвищення ринкових цін на рибне борошно в зв`язку з введенням квот на вилов риби призводить до зниження його вводу в комбікорми з економічних мотивів. Використання м′ясо-кісткового борошна обмежується внаслідок частих випадків його низької якості (мікробна контамінація, продукти окислення ліпідів). В державах Європейської співдружності навіть вводиться заборона на використання м′ясо-кісткового борошна. Між тим білки тваринного походження відзначаються збалансованим амінокислотним складом, високою перетравністю, ефективно засвоюються організмом птиці. Відсутність в комбікормі для птиці тваринного протеїну обумовлює погіршення конверсії всього корму в цілому, і відповідно, зниження економічних показників. Перспективи покращення засвоєння (підвищення ефективності використання) рослинних кормів тваринами та птицею останнього часу значно розширились в зв′язку з випуском промисловістю різних спеціальних препаратів: синтетичні амінокислоти, мультиферментні композиції, регулятори обміну речовин, введення яких сприяє кращому балансуванню, перетравленню і засвоєнню раціонів з мінімальним вмістом тваринних білків. Отже, для досягнення високих результатів при мінімальному використанні тваринних білків в раціонах птиці, необхідно оптимально підібрати рослинні компоненти з урахуванням їх особливостей для птиці різних видів і вікових груп і збагатити відповідними добавками.


Написати розробникам


Оцените товар!

Отлично!

Хорошо

Средне

Плохо

Очень плохо


Поиск по ключевым фразам

Заказать рекламу на сайте для птицеводов >>>

Материалы

Сообщество ДЛЯ ПТИЦЕВОДОВ  в VIBER

Хозяйственно-полезные признаки кур и индеек селекции Института птицеводства НААН

Домашняя птица - Борки

ОНЛАЙН КАЛЬКУЛЯТОРЫ ДЛЯ ПТИЦЕВОДСТВА:

расчеты прибыли и экономической эффективности (откорм птицы на мясо, производство пищевых яиц, инкубация яиц птицы, нормирование кормов).Онлайн калькулятор по птицеводству

Домашнее птицеводство | Заметки частника